zespół

Aleksandra Replin

Aleksandra Replin – Psychoterapeuta PTPG, EAGT, ECP, superwizor, pedagog, specjalista terapii uzależnień, trener psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Ukończyła min. Szkołę Analizy Trasakcyjnej, oraz szkolenie TRE Trauma Releasing Exercises bioenergetycznej pracy z ciałem w leczeniu Traumy.
Zawód psychoterapeuty wykonuje z satysfakcją od przeszło 20 lat. Przez 10 lat pracowała w stacjonarnym ośrodku leczenia uzależnień. Autor i realizator wielu programów szkoleniowych dla oświaty, urzędów pracy, firm. Prowadziła szereg warsztatów, szkoleń, treningów z psychoterapii.
Współzałożycielka Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Gestalt w Poznaniu (www.gestalt-wspg.pl)
Więcej na:  www.terapii-gestalt.eu
Kontakt: 503 77 90 77

 

 

Waldemar NowakWaldemar Nowak – psychoterapeuta Gestalt, psycholog, specjalista terapii uzależnień. Swoje umiejętności rozwija w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Przez wiele lat współpracował z fundacjami w obszarze pomocy i wsparcia, z osobami bezdomnymi oraz uzależnionymi. Zakładał i prowadził punkty konsultacyjne dla osób uzależnionych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Obecnie pracuje w poradni leczenie uzależnień w Poznaniu oraz w stacjonarnym Ośrodku Leczenia i Terapii Uzależnień Monar pod Poznaniem.
Pomysłodawca Pracowni Rozwoju Osobistego „Relacja”.
Więcej na:  www.psychoterapiapoznan.net
Kontakt: 601 062 896